20.10.2021, 11:21

Рейтинг Зеленського впав: скільки українців довіряють президенту

Ольга Романец | Всі новини автора
президентский рейтинг

Якби вибори відбулися найближчим часом президент Володимир Зеленський переміг би, отримавши 24,7% голосів. Однак, порівняно з червнем, підтримка президента впала - тоді показник становив 27,3%.

Про це йдеться в опитуванні Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 15-18 жовтня, передає Час Пік.

Найбільшу підтримку має В. Зеленський: у разі участі у виборах зазначених у списку кандидатів чинний президент отримав би 24,7% серед тих, хто збирається голосувати і визначився з вибором.

На другому місці - колишній президент Петро Порошенко (15,6%), за ним - лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко (12,2%).

9,4% готові проголосувати за лідера "Опозиційної платформи - За життя" Юрія Бойка, 7,8% - за голову партії "Сила і честь" Ігоря Смешка. Колишнього спікера парламенту Дмитра Разумкова підтримали 7,1% респондентів.

"Причини такої динаміки можуть бути різними, і це вимагає додаткових спеціалізованих досліджень. Втім, можна припускати про певне вичерпання потенціалу рішень РНБО (з точки зору утримання підтримки), і в той же час негативний вплив окремих політичних подій ("Вагнергейт", Pandora Papers, відставка Разумкова) разом з економічними питаннями (обговорення комунальних тарифів)", - прокоментував результати дослідження соціолог Антон Грушецький.

Читайте також: Кабмін затвердив нові правила пасажирських перевезень на час карантину

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк