28.11.2021, 20:39

Військова загроза РФ: У Кремлі поскаржилися на "істерику" з боку "англосаксонських ЗМІ" та Зеленського

Марина Началова | Всі новини автора

У Москві продовжують заперечувати загрозу військової ескалації щодо України та називають Росію "миролюбною країною".

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков зробив чергову заяву із цього приводу, передає Час Пік із посиланням на російські інформагентства.

Пєскова попросили прокоментувати висловлювання президента України Володимира Зеленського про те, що Володимир Путін "має публічно сказати" про відсутність планів нападу на Україну.

"Самі твердження про те, що Росія на когось збирається наступати, і закиди на адресу Росії в тому плані, що Росія якось агресивно поводиться, абсолютно безпідставні і невірні по суті... Ця істерика, яка нагнітається зараз в англосаксонських ЗМІ, в українських ЗМІ та підтримується українськими політиками на чолі з главою держави, ми вважаємо її абсолютно неприйнятною", - сказав Пєсков.

На його думку, звинувачуючи Росію у підготовці вторгнення, Україна нібито намагається приховати підготовку до силового визволення Донбасу.

Пєсков сказав, що Росія - "абсолютно миролюбна країна, яка зацікавлена ​​у добрих стосунках зі своїми сусідами" і нібито ні на кого не готує жодних наступів.

Нагадаємо, президент США Джо Байден заявив, що найближчим часом може провести переговори з Путіним та Зеленським.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк