18.01.2022, 12:56

Росія почала переміщення військ до Білорусі для військових навчань, - ЗМІ

Ольга Романец | Всі новини автора
учения

Росія переміщує війська до Білорусі для спільних військових навчань у цій країні. Навчання мають відбутися 10-20 лютого.

Про це повідомляє The Guardian, передає Час Пік.

За повідомленням видання, в білоруських соціальних мережах почали з'являтися відео російської техніки, що переміщується поїздами російської залізниці. Крім того, державний секретар білоруської Ради безпеки Олександр Вольфович підтвердив прибуття військ під час брифінгу для журналістів 17 січня.

Крім цього, як повідомляє Reuters, міністр оборони Білорусі заявив 18 січня, що навчання за участю російський і білоруських військ повинні відбутися 10-20 лютого.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко заявив, що Україна зосереджує на кордоні з Білоруссю підрозділи, укомплектовані "націоналістами-радикалами".

"Викликає занепокоєння ситуація на південних рубежах. Україна продовжує нарощувати сили, зосереджуючи підрозділи Національної гвардії з націоналістів-радикалів. Це ще сильніше, ніж натовські військовослужбовці. І це все - в безпосередній близькості від державного кордону нашої країни", - заявив Лукашенко.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк