29.01.2022, 13:29

Прем'єр-міністр Польщі відвідає Україну

Леся Матвеева | Всі новини автора
Премьер-министр Польши Матеуш Моравецкий

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький відвідає Україну. Заплановано зустрічі з Володимиром Зеленським та Денисом Шмигалем.

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький 1 лютого ув Києві зустрінеться з президентом Володимиром Зеленським та прем'єр-міністром Денисом Шмігалем. Про це повідомив представник польського уряду Петро Мюллер, передає Час Пік.

"Польща підтримує Україну в діяльності, спрямованій на запобігання агресії з боку Росії. Прем'єр Матеуш Моравецький зустрінеться у вівторок у Києві з президентом і прем'єр-міністром України. Ми зробимо все можливе, щоб зберегти мир у Європі", - написав Мюллер в Twitter.

Напередодні ву Польщі пройшло засідання Ради національної безпеки, в ході якого обговорювалася загроза вторгнення Росії в Україну. До цього Варшава звернулася до НАТО та Євросоюзу з проханням надати підтримку Києву.

Нагадаємо, минулого тижня в резиденції президента Польщі "Вісла" відбулися переговори "віч-на-віч" президентів Польщі та України Анджея Дуди та Володимира Зеленського. Темою консультацій президентів була ситуація з безпекою в регіоні.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк