15.08.2022, 18:29

Паніка в Кремлі: Чиновники Путіна ведуть таємні переговори із Заходом щодо завершення війни в Україні, - Mirror

Марина Началова | Всі новини автора

Експерти стверджують, що високопосадовці та члени еліти президента РФ Володимира Путіна "панікують" і хочуть розпочати переговори, щоб покласти край кровопролитній війні в Україні.

Про це пише британське видання ]]>Mirror]]>, передає Час Пік.

Як повідомляється, високопоставлений кремлівський чиновник таємно звернувся до Заходу за допомогою у тому, щоб покласти край вторгненню в Україну.

У звітах західних спецслужб йдеться, що дехто з путінської еліти продемонстрував, що Кремль у паніці й відчайдушно потребує припинення кривавої війни.

Старші офіцери та чиновники, близькі до Путіна, стривожені жорсткими західними санкціями та спадом економіки, викликаним війною.

Деякі кремлівські діячі також стурбовані все більш тривожними ризиками, такими як бойові дії на Запорізькій атомній електростанції.

Швидше за все, кремлівський чиновник за спиною Путіна пішов на контакт із ЦРУ чи західними дипломатами.

У звіті спецслужб йдеться: "Представник путінського найближчого оточення направив на Захід сигнал про бажання вести переговори. Настрій кремлівської еліти — панічний". Далі анонімний кремлівський інсайдер названий "одним зі стовпів режиму".

Як зазначається, інсайдер був би в крайній небезпеці, як і його родина, якби вони були розсекречені, а Путін уже провів кілька чисток, звільнивши воєначальників та високопосадовців. Дехто навіть зник або загадково захворів.

Високопоставлене джерело в українській дипломатії повідомило Mirror: "Якщо хтось, близький до Путіна, вже зробив таку пропозицію, це не стане несподіванкою".

Як наголошується, подібне було на заключних етапах Другої світової війни, коли чиновники гітлерівської Німеччини були стурбовані своїм майбутнім та робили певні кроки для його забезпечення.

"Багато хто з кремлівської еліти знайомі з життям на Заході, їхні діти навчаються в західних університетах і живуть в інших місцях. Вони знають, що далеко від Путіна можна жити хорошим життям, але поки що нічого не зробили для цього, оскільки занадто налякані тим, що з ними станеться", - заявило джерело.

Читайте ще: "Волевиявлення" не буде? Окупанти почали "зливати" питання псевдореферендуму на захоплених територіях

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк