09.11.2020, 20:17

Бойовики не збираються відкривати КПВВ "Щастя" і "Золоте" 10 листопада

Марина Началова | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
кпвв

Ймовірно, 10 листопада перетнути лінію розмежування через нові КПВВ на Луганщині буде неможливо. Представники ОРЛО відмовляються відкривати пропускні пункти.

Відповідну заяву зробила представник ОРЛО в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ольга Кобцева, передає Час Пік з посиланням на підконтрольні окупантам ресурси.

За словами Кобцевої, відкриття КПВВ "Золоте" і "Щастя" 10 листопада не відбудеться, оскільки Україна нібито змінила переговорну позицію і відмовилася обладнати КПВВ "Щастя" для проїзду автомобілів.

"Україна змінила переговорну позицію, не погодивши її з нами. Це йде врозріз з дорожньою картою, закріпленою в ході Мінського процесу. У дорожній карті однозначно говориться, що автомобільний пункт пропуску - це пропуск автомобілів і вантажних машин. Одночасне відкриття пунктів пропуску завтра з ранку не відбудуться", - сказала Кобцева.

Також вона заявила, що українська сторона не погодила з ОРЛО графік роботи пунктів пропуску та правила перетину нейтральної зони.

Кобцева додала, що завтра відбудеться засідання гуманітарної підгрупи ТКГ, на якому буде обговорюватися ситуація щодо КПВВ.

Нагадаємо, прес-центр штабу ООС повідомив, що 10 листопада буде відновлено пропуск громадян та транспортних засобів через всі КПВВ в Донецькій і Луганській областях, в тому числі в Золотому і Щасті.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss
n