28.01.2021, 10:11

ЛЕО почало масове знеструмлення абонентів на Луганщині

Леся Матвеева | Всі новини автора
ЛЭО приступило к массовому обесточиванию абонентов на Луганщине

В Луганській області працівники ЛЕО почали знеструмлювати абонентів, які не уклали з постачальником електроенергії договір. Енергетики перейшли від слів до справи.

ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" анонсувало масове знеструмлення держустанов на Луганщині. 27 січня енергетики приступили до робіт, повідомляє Час Пік.

Працівники ЛЕО 27 січня почали знеструмлювати абонентів, які не уклали з постачальником договори. Подібна ситуація виникла з установами бюджетного сектору, які не передали у власність новостворених об'єднаних тергромад, районів та селищ, які не увійшли до Сєвєродонецької та Лисичанської військово-цивільних адміністрацій.

Як пояснив виконавчий директор ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" Андрій Колосов, компанія не має право відпускати електроенергію без договору.

У ЛЕО зазначили, що енергетики ще з жовтня 2020 року зверталися в Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію, міські та районні ВЦА та створені ОТГ про необхідність вжиття заходів, які б запобігли цьому відключенню. Однак, здебільшого ніяких заходів так і не було прийнято і договори не були переукладені.

"Шановні! Це не дії ТОВ "ЛЕО" призвели до масових відключень об'єктів бюджетного сектору, які, нажаль, можуть призвести до негативних наслідків техногенного та соціального характеру, а ось такі безглузді рішення з боку причетних...

Цікаво те, що Товариство заздалегідь надсилало повідомлення щодо вчасного перезаключення договорів. Тепер ми не маємо змоги ані юридично, ані фінансово залишити можливість розподілу електроенергії "бездоговірникам"... У Вас було достатньо часу для цього!", - йдеться у повідомленні ЛЕО.

Варто відзначити, що на даний момент немає офіційних коментарів щодо ситуації, що склалася з боку глави Луганщини та місцевої влади.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк