23.06.2021, 18:59

Неприємні "сусіди": на курортах Азовського моря відпочивальників лякають змії

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
змея

Якщо в минулому році в Азовському морі неможливо було купатися через нашестя медуз, то в нинішньому сезоні - інша напасть: на пляжах повно змій.

Відпочиваючі вже встигли натрапити на змій на пляжах у Кирилівці, Бердянську, Примпосаді, передає Час Пік з посиланням на місцеві ЗМІ і соцмережі.

Так, депутат Запорізької облради Ірина Славова опублікувала в Фейсбуці кадри зі змією, яку зустріла на пляжі в Примпосаді.

"Того року медузи, цього активізувалися змії. Не змогли дізнатись яка, хтось каже, що гадюка. Будьте обережні, тому що можна просто не побачити", - написала Славова.

Коментатори не змогли прийти до єдиної думки, чи дійсно це гадюка або нешкідливий водяний вуж. Більшість користувачів схиляються до останнього варіанту, оскільки у водяного вужа - характерне шахове забарвлення, хоч і немає помаранчевих "щік". У той же час отруйну гадюку можна впізнати по малюнку у вигляді ромбів на спині.

Видання "РІА Мелітополь" також повідомляє про велику кількість змій на узбережжі Азовського моря в цьому році. Причому не всі рептилії, яких можна там зустріти, безпечні, тож відпочиваючим слід бути уважними.

Раніше блогер показав обстановку в Бердянську: там при купанні в морі вас можуть "атакувати" кусючі істоти.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss