28.07.2021, 12:02

Перший в області: У Сєвєродонецьку відкрили медичний колцентр

Ольга Романец | Всі новини автора
колл-центр

У Сєвєродонецьку відкрили медичний колцентр, завдяки якому 100 тисячам сєвєродончан, які уклали декларації з лікувальними закладами, стане зручніше отримувати медичні послуги.

Про це повідомляє прес-служба Сєвєродонецької ВЦА, передає Час Пік.

27 липня Європейський Союз та Програма розвитку організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні спільно з партнерами офіційно відкрили оновлений медичний колцентр у Сєвєродонецьку.

Як зазначають у ВЦА, в колцентрі пацієнтам запропонують комплексну підтримку.

Обладнання для потреб колцентру придбано в рамках програми ООН з відновлення та розвитку миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

"Сьогодні важлива подія. Оскільки ми спільно з Департаментом охорони здоров'я Луганської обласної державної адміністрації, спільно з керівництвом Сєвєродонецької багатопрофільної лікарні за підтримки Європейського Союзу відкриваємо перший в області колцентр для обслуговування пацієнтів і потенційних пацієнтів Сєвєродонецької багатопрофільної лікарні. Ми сподіваємося, що найближчим часом послуги для населення стануть максимально зручними, ефективними і доступними. Надання широкого спектру послуг за часів пандемії COVID-19, які можна надати дистанційно, виходить на перший план", - заявив фахівець управління охорони здоров'я ПРООН Вадим Шарко.

Зазначається, що консультуватимуть фахівці Сєвєродонецької багатопрофільної лікарні. ПРООН допомагатиме з тренінгами. Консультанти колцентру проходитимуть навчання.

Центр розрахований на чотири консультанта. У колцентрі буде налагоджена спеціальна система збереження дзвінків, завдяки якій координатори зможуть передзвонити тим, хто не зміг зателефонувати відразу.

Читайте також: Курсує через Лисичанськ: "Укрзалізниця" запускає додаткові рейси поїзда №20/19 Київ-Попасна

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк