03.08.2021, 13:13

Затверджено перелік платних медичних послуг Сєвєродонецької міської багатопрофільної лікарні

Марина Началова | Всі новини автора

КНП "Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня" надаватиме платні медичні послуги, перелік яких затверджено у міській ВЦА.

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк днями підписав розпорядження "Про затвердження Переліку платних послуг та тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» Сєвєродонецької міської ради", передає Час Пік.

Як зазначається, платними у закладі будуть обов'язкові попередні профілактичні медичні огляди (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленням органів державної служби зайнятості) і періодичні профілактичні медичні огляди працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба в професійному доборі, та працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, у тому числі огляди лікарями, лабораторні та діагностичні послуги.

Платними будуть послуги за зверненням громадян, що надаються без направлення лікаря: консультативні послуги лікарів у відділенні з надання цілодобової невідкладної, екстренної медичної допомоги, амбулаторно-поліклінічного відділення, лабораторні та діагностичні послуги.

Також платними будуть: оздоровчий масаж, гімнастика, бальнеологічні процедури; медичне обслуговування іноземних громадян, які тимчасово перебувають на території України, в тому числі за договорами страхування; стажування лікарів - інтернів; перебування громадян за їх бажанням у медичних закладах з поліпшеним сервісним обслуговуванням, перебування у стаціонарі батьків у зв'язку з доглядом за дітьми віком понад 6 років, якщо це не зумовлено станом хворої дитини без харчування; медичне обслуговування за договорами із суб'єктами господарювання, страховими організаціями (в тому числі з Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України).

Усього в переліку 376 медичних послуг КНП "Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня", на які встановлено тарифи. Повний перелік та тарифи можна знайти у документі за ]]>посиланням]]>.

Читайте ще: Вакцинація від COVID-19 у Сєвєродонецьку: де, коли і якими вакцинами можна зробити щеплення

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк