12.08.2021, 12:17

На Луганщині СБУ затримала агента російської військової розвідки

Леся Матвеева | Всі новини автора
Луганская, СБУ

На Луганщині контррозвідка СБУ затримала агента Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних Сил РФ. Шпигун періодично виїжджав в зону проведення ООС для збору розвідувальної інформації. За "роботу" він отримував грошову винагороду.

Шпигун затриманий "на гарячому" під час передачі відомостей військового характеру представнику спецслужб РФ по електронних каналах зв'язку. Про це повідомили в прес-центрі СБУ, передає Час Пік.

Встановлено, що громадянин іноземної держави за завданням представників російської спецслужби тимчасово проживає на території одного з регіонів України та періодично виїжджав в зону проведення ООС для збору розвідувальної інформації. 

Російських "кураторів" цікавили відомості про задіяні в ООС новітні зразки зброї та військової техніки, місця дислокації, кількість особового складу підрозділів ЗСУ тощо.

Затриманому повідомлено про підозру за ч.1 ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної організації) Кримінального кодексу України. За рішенням суду його взято під варту. Вирішується питання про оголошення підозри за ч.1 ст. 114 (шпигунство) КК України.

Луганская, СБУ, шпионаж Луганская, СБУ, шпионаж

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк