12.08.2021, 18:42

У Лисичанську заборонили використання салютів та феєрверків

фейерверк

У Лисичанську заборонили продаж та використання піротехнічних виробів. Таким чином, жителі міста будуть захищені від впливу шуму.

Про це йдеться на сайті ВЦА міста, передає Час Пік.

"З метою захисту населення від шкідливого впливу шуму та дотримання правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях Лисичанської міської територіальної громади, недопущення порушення порядку виробництва, перевезення, зберігання, торгівлі та використання піротехнічних виробів, вимог пожежної та техногенної безпеки, а також попередження нещасних випадків, пов’язаних із виростанням піротехнічних виробів, відповідно до розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації від 11.08.2021 року № 862, забороняється продаж та використання феєрверків, салютів, піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що використання піротехнічних виробів під час проведення масових заходів також може дестабілізувати оперативну обстановку в зоні ООС та підвищити соціальну напруженість.

Читайте також: Інвестиційна програма "Лисичанськводоканалу" на 2021 рік прийнята: які суми і на що підуть

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк