16.08.2021, 14:32

У Сєвєродонецьку 23 та 24 серпня перекриють дороги: схема та час обмеження руху транспорту

Леся Матвеева | Всі новини автора
Иллюстративное фото / Открытый источник

У Сєвєродонецьку у зв'язку з проведенням масових святкових заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та 30-й річниці Незалежності України 2 дні буде тимчасово перекрито дорожній рух.

У Сєвєродонецьку 23 та 24 серпня тимчасово перекриють дорожній рух у місті, згідно із затвердженою схемою. Про це повідомляє Управління транспорту Сєвєродонецької ВЦА, передає Час Пік.

"У зв’язку з проведенням масових святкових заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та 30-й річниці незалежності України 23 та 24 серпня у Сєвєродонецьку буде тимчасово перекрито дорожній рух відповідно до схеми", - йдеться в повідомленні.

23 серпня буде перекрито рух транспорту:

  • з 07:00 до 12:00 - на ділянці проспекту Центрального від вулиці Маяковського до проспекту Гвардійського (бік Луганської обласної державної адміністрації);
  • з 13:00 до 23:00 – з обох боків проспекту Гвардійського від магазину "Городок" до магазину "АЛЛО", з обох боків проспекту Центрального від вулиці Гагаріна до вулиць Маяковського та Науки.

24 серпня буде перекрито рух транспорту:

  • з 08:30 до 10:30 - по проспекту Центральному від вулиці Горького до бульвару Дружби Народів;
  • з 12:00 до 23:00 – з обох боків проспекту Гвардійського від магазину "Городок" до магазину "АЛЛО", з обох боків проспекту Центрального від вулиці Гагаріна до вулиць Маяковського та Науки.

Северодонецк, дороги

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк