29.08.2021, 11:45

ЛЕО починає знеструмлення боржників: названа дата

Леся Матвеева | Всі новини автора
Луганская, электроэнергия

В Україні скасували заборону на відключення електропостачання споживачам, яка була введена через карантин. Закон дозволяє знеструмлювати боржників за електроенергію. У ЛЕО назвали дату, коли почнуть відключати боржників.

ТОВ "ЛЕО" за заявкою постачальника починає відключення споживачів які мають заборгованість за використану електроенергію, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу компанії.

Нагадаємо, в Україні скасовано "карантинну" заборону на відключення споживачів за борги по "комуналці". Завдяки змінам до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання та поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)" постачальники комунальних послуг знову зможуть відключати споживачів з боргами.

До прийняття таких змін, на період дії карантину та 30 днів після нього заборонялося нарахування пені та штрафів за заборгованість за житлово-комунальні послуги та припинення надання таких послуг.

Тепер ЛЕО може на законній підставі знеструмлювати боржників за електроенергію. Як зазначили в компанії, споживачі підконтрольної частини Луганської області заборгували за електроенергію 76 мільйонів гривень.

"76 мільйонів гривень... Саме стільки, за даними постачальника, заборгували на середину серпня споживачі підконтрольної частини Луганської області за електроенергію, з них більше 20 млн грн - борги, що не сплачувалися за спожиту електроенергію три та більше місяців. Через це тисячі осель за законом можуть залишитися без світла. Навіть за незначний, на перший погляд, борг у 200 гривень", - повідомили в ЛЕО.

Енергетики просять терміново погасити заборгованість за спожиту електроенергію і нагадують, що для повторного підключення боржнику доведеться не тільки повністю погасити суму заборгованості, а й додатково заплатити за послугу з підключення електричної енергії.

Увага!

З 09.09.2021 ТОВ "ЛЕО" розпочинає відключення споживачів, які мають заборгованість за використану електричну енергію.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк