30.08.2021, 22:13

Після загострення на фронті Разумков поїхав у зону ООС

Марина Началова | Всі новини автора

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відвідав з візитом район проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомив прес-центр штабу ОС, передає Час Пік.

У Краматорську відбулася зустріч глави парламенту з Командувачем Об’єднаних сил генерал-лейтенантом Олександром Павлюком, начальником штабу-першим заступником Командувача Об’єднаних сил генерал-майором Едуардом Москальовим та головою Донецької обласної державної адміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Кириленком.

Під час брифінгу Москальов ознайомив Разумкова з безпековою і гуманітарною ситуацією в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Під час спілкування з журналістами Голова Верховної Ради України зазначив, що ворог порушує домовленості про припинення вогню, однак Україна готова до викликів на фронті.

"Але ми точно не будемо мовчати і будемо захищати своїх громадян. А все, що буде залежати від нас, від армії, від військово-цивільної адміністрації, я впевнений, ми будемо робити", – зауважив він.

Голова Верховної Ради України наголосив, що Україна готова до викликів, але велика відповідальність лежить і на колегах з ОБСЄ, які повинні це фіксувати.

"Дуже хотілося б, щоб моніторинг відбувався цілодобово", – зазначив глава парламенту.

Під час візиту Голова Верховної Ради України побував на передових позиціях підрозділів зі складу Об’єднаних сил поблизу Мар'їнки. Там він поспілкувався з воїнами та командирами, ознайомився з організацією служби і побуту захисників України.

Нагадаємо, днями російські окупанти обстріляли Авдіївку, в результаті чого постраждали 9 українських військових.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк