28.09.2021, 10:03

"Води немає!": Як лисичанам підготуватися до знеструмлення водоканалу

Ольга Романец | Всі новини автора
вода

Жителі Лисичанська знову ризикують залишитися без водопостачання на невизначений період через величезні борги, які утворилися у місцевого водоканалу перед енергетиками. У той же час Лисичансводоканал залишив деякі райони міста без води, тим самим не давши лисичанам зробити необхідний запас.

Судячи з усього, плани ЛЕО і Лисичанськводоканалу різняться. Так, ЛКСП "Лисичанськводоканал" 28 вересня анонсував відключення водопостачання в південних районах (перелік адрес) у зв'язку з плановими роботами, а 29 вересня буде проведена дезінфекція підвищеною дозою хлору, передає Час Пік.

Водночас 29 вересня ЛЕО анонсувало знеструмлення водоканалу Лисичанська через борги, які становлять понад 162 мільйони гривень.

"Круто, 28 вересня відключать і тут же вже не включать невідомо скільки...Залюбили ви нас", - обурюються жителі міста в соціальній мережі Facebook.

Існує й інша проблема, крім вулиць, які планував відключити водоканал, без води залишилися й інші. Як в таких умовах лисичанам запастися водою - залишається загадкою.

"Де в цьому списку квартали ГТВ?? А води немає (квартал 40 Років Перемоги)", "Молодіжки теж в списку немає і води немає!", "Центральний теж в списку немає і немає води", "Дружби народів немає, і води немає!", - пишуть лисичане.

Чи знеструмить ЛЕО Лисичанськводоканал - невідомо. Залишається сподіватися, що водоканал та енергетики досягнуть домовленості і жителям міста не доведеться терпіти незручності.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк