27.01.2022, 16:00

В одному з регіонів України виявили африканську чуму свиней

свиньи

На території Чернігівської області зафіксували африканську чуму свиней. Генетичний матеріал вірусу, що викликає це захворювання, виявили в пробах з туші дикого кабана, підстреленого на початку січня в Олександрівському лісництві Добрянської громади.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА, передає Час Пік. 

Держпродспоживслужба регіону провела необхідні санітарні дії та визначила карантинну зону. Так, осередок захворювання знаходиться в ТОВ "Добрянкаінвестліс", в мисливських угіддях Олександрівського лісництва. Щоб забезпечити дотримання карантину, на цій ділянці організовано чергування. 

Зазначається, що осередок важкодоступний та віддалений від автодороги. У радіусі 3 кілометрів відсутні населені пункти, а в радіусі 10 кілометрів - всього чотири села. У довколишніх селах буде проведено облік свиней та дезінфекція господарств, в яких вони утримуються. 

"Прошу жителів цих населених пунктів бути максимально уважними. За найменшою підозрою - сигналізувати відповідним службам. Тільки так можна не допустити поширення хвороби, яка здатна добре підкосити економіку регіону і точно вплине на добробут кожного господарства", - зазначив голова Чернігівської ОДА В'ячеслав Чаус.

Читайте також: 

В одному з будинків Одеси оселилися ящірки та розгулюють по квартирах

На Луганщині чоловік намагався "підкупити" директора підприємства, щоб отримувати більше пенсії

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк