12.05.2022, 12:36

Білогорівка стала для російських окупантів другою Чорнобаївкою, – Гайдай

Леся Матвеева | Всі новини автора
Луганская, война

Захоплені населені пункти Луганщини, російські окупанти знищили повністю. Ворожі обстріли посилилися на всій лінії фронту. Ситуація значно погіршилась.

На Луганщині сильні бої тривають у Білогорівці, Камишевасі та на підступах до Сєвєродонецька. Тактика російських військ - зруйнувати міста і потім зайти на випалені землі. Про це повідомляє голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передає Час Пік.

За словами голови Луганщини, під контролем України зараз залишаються Сєвєродонецьк (+села громади), Лисичанськ (+села/містечка громади), Гірське (+села/містечка громади), частина Рубіжного.

За наявною інформацією, в окупованій Попасній масово зникають люди, окупанти відкрили полювання на українських активістів.

Гайдай розповів, що українські захисники вже двічі зруйнували понтонні переправи біля Білогорівки, але противник не залишає спроб навести понтонну переправу та перебратися через Сіверський Донець. Білогорівка на Луганщині стає для окупантів другою Чорнобаївкою.

"Важко у нас зараз, бо чітко ми вже відчуваємо, що ворог сильно активізувався. Кинули всі сили, щоб прорвати оборону Сєвєродонецька, і на околицях Рубіжного, і спробувати перерізати трасу Лисичанськ – Бахмут у двох напрямках: з боку Камишевахи – Попасної та з боку Білогорівки, де вже вкотре наші військові розбомбили їхню понтонну переправу разом з технікою, разом з людьми. Там уже лежать десятки БТРів, танків. Це така наша локальна Чорнобаївка. Не полишають орки надії поставити понтонну переправу, і весь час ми її розбиваємо. У цьому плані, звісно, добре", - ]]>сказав Гайдай]]> в ефірі проекту FREEDOM на YouTube-каналі "Україна 24".

Глава Луганщини показав, як далеко змогли піти окупанти, перебравшись понтонною переправою на інший берег річки.

"По-перше, це красиво)

ЗСУ знищили російських загарбників біля Білогорівки, які намагалися переправитися через річку Сіверський Донець

Наші захисники двічі зупиняли спроби росіян переправитися через річку, підірвавши два понтонні мости поблизу Білогорівки.

Купа техніки - металобрухт, купа росіян - корм для риби!"
, - написав Гайдай.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк