23.06.2022, 13:57

Золоте стане новою численною могилою для військ "ЛНР", - луганський блогер

Леся Матвеева | Всі новини автора
Луганская, война

ЗСУ вийшли з міста Золоте у Сєвєродонецькому районі Луганської області. Російська армія безуспішно намагалася взяти місто 4 місяці та змогла увійти туди лише після відступу українських воїнів. Тепер цей населений пункт стане черговою могилою для окупантів.

Як пише луганський блогер Savelyi Vasserman, котла під Лисичанськом, про який так голосно трубили окупанти, немає. Українська армія тактично переграла "армію ЛНР" та російські війська. За словами блогера, "ЗСУ не може кількісно воювати, тому воюють тактично", і роблять вони це, зважаючи на все, грамотно, повідомляє Час Пік.

Луганщина, яку російські війська планували взяти з наскоку за кілька днів, для багатьох загарбників стала могилою. У кожного населеного пункту окупанти в'язнуть у боях, зустрічаючи запеклий опір.

Блогер зазначає, що основне завдання ЗСУ на Луганщині – максимально вимотати противника, знищити максимум техніки та живої сили, а пізніше відійти на стратегічно вигідні позиції.

"Золоте брали 4 місяці. Не взяли. Просто увійшли, після відступу українців. Увійшли і, природно, потрапили одразу під артилерійський вогонь ЗСУ. Позиції відомі, всі точки вісім років пройдені вздовж і впоперек. Тепер Золоте стане новою численною могилою для військ ЛНР" , - пише Savelyi Vasserman.

За словами блогера, заявляючи про свою "перемогу" у Золотому, російські загарбники замовчують про свої втрати у боях за це невелике містечко.

"Наше джерело в НМ ЛНР каже, що вбитими та пораненими війська ЛНР втратили за 4 місяці до 60%. Якщо рахувати від первісної цифри у 20 тисяч військовослужбовців до активної фази, плюс 30-40 тисяч мобілізованих - рахуйте. Це тільки луганські. Російські своїх даних не видають.

Таким чином, боєздатних частин і кількості у ЛНР немає. Поповнювати нікому. Це вже не війна, не наступ - це знищення народу ЛНР на фронті", - пише блогер.

Луганская, война

Луганская, война Луганская, война

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк