04.08.2022, 08:30

"Розстріл": У Сєвєродонецьку окупанти обіцяють не церемонитися з мародерами

Леся Матвеева | Всі новини автора
Северодонецк, война

Нова "влада" вирішила показати, як наводять лад у "звільненому" Сєвєродонецьку. Відтепер на всіх, кого буде спіймано на мародерстві, чекає жорстке покарання - розстріл.

"Руський мир" прийшов у Сєвєродонецьк разом із "визволителями". Розруха, голод, злидні, відсутність елементарних зручностей: електрики, води, газу, каналізації, інтернету - реалії життя тих, хто залишився в окупації, повідомляє Час Пік.

Порожні квартири та магазини манять... Одні лізуть туди від голоду та розпачу, намагаючись хоч якось вижити у новій реальності, яка виявилася не такою райдужною, як віщають російські пропагандисти. Інші відчули вседозволеність й намагаються нажитися.

Тепер і на тих, і на інших чекає розстріл за мародерство. Знаючи те, що 8 років відбувається в ОРДЛО, не варто сподіватися на гуманність окупантів та справедливий суд.

Новий "документ" окупантів опублікував регіональний сайт "Сєвєродонецьк Times", помітивши, що воно розміщено у ТРЦ "Джаз".

Северодонецк, война

Варто зазначити, що мародери орудують у всіх окупованих містах. За словами мешканки Рубіжного, мародери потрошать всі вцілілі магазини в місті.

При цьому дії самих окупантів, які вскривають будинки і вивозять все, що сподобалося, не вважається мародерством. Ось такий він "руський мир" у всій красі...

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк