23.11.2022, 16:27

На напрямку Сватове-Кремінна ініціатива залишається на боці ЗСУ, - Гайдай

Виктор Белый | Всі новини автора

Російська армія намагається безрезультатно прорвати оборону та атакує ЗСУ поблизу Білогорівки Луганської області, кидаючи нові сили у наступ. На іншому напрямі фронту - Сватове-Кремінна - ініціатива залишається на боці українських військових.

Про це розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі телемарафону, повідомляє Час Пік.

"Поблизу Білогорівки росіяни намагаються безуспішно прорвати оборону ЗСУ. Постійно кидають нові підрозділи у наступ. Людей там дуже багато зібрали й зі свіжомобілізованих, і зеків. Взагалі на тому напрямку, від Білогорівки й до Бахмута, там орієнтовно десь 2 тисячі зеків кинули в наступ", – описав Гайдай ситуацію на фронті.

Він зазначив, що на Луганщині вже помітні ознаки, що з Херсонського напрямку росіяни перекинули сили. Серед них, за словами Гайдая, є професійні військові: "Це десантники, які непогано воюють. Не треба до них ставитись як до "чмобіків", це справді професійні військові".

Однак він вважає, що один підрозділ не допоможе російській армії, більшість бійців "це звичайні громадянські люди, одягнені у військову форму". Гайдай сказав, що серед них багато випадків дезертирства.

За даними Сергія Гайдая, армія РФ продовжує зміцнювати фронт у напрямку Сватового, куди рухається наступ сил оборони.

"На напрямі Сватове-Кремінна ініціатива залишається на стороні ЗСУ", - сказав голова ОВА.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: