23.05.2023, 22:43

Мертве місто: у мережі показали нове відео із Сєвєродонецька

северодонецк

Ситуація у тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області катастрофічна. Місто порожнє, відновлювальні роботи, якими хвалиться незаконна влада, не помітні.

Нове відео із Сєвєродонецька оприлюднив Telegram-канал "]]>По Северу]]>", передає Час Пік.

На кадрах показано житлові багатоповерхові будинки міста. Точніше, зараз будинки не житлові: ніякого життя навколо немає. Стає очевидним, що в місті людей залишилося мало, ніхто не поспішає повертатися, незважаючи на заяви проросійськи налаштованих користувачів мережі.

Багато будинків мають пошкодження внаслідок обстрілів. Будинками, які мають сильні ушкодження, ніхто взагалі не займається. Вони так і стоять руїнами.

Як можна помітити, прибирання у Сєвєродонецьку якщо і проводяться, то далеко не скрізь. Біля багатьох будівель продовжують місяцями лежати уламки.

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться першу серію нового анімаційного серіалу "Хробаки", створеного лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом іноді дійсно нагадують реалії сьогодення, але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте також: У Лисичанську роздають паспорти РФ: чи відповідатимуть мешканці за отримання та кому загрожує в'язниця

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк