24.05.2023, 15:13

"Безглуздий "закон": У "ЛНР" встановлять повну заборону на продаж алкоголю на один день

Виктор Белый | Всі новини автора

На тимчасово окупованій території Луганської області, т.зв. "адміністрація ЛНР" встановила повну заборону на роздрібний продаж алкогольної продукції 25 травня. Обмежувальні заходи пов'язані із проведенням свята "Останній дзвінок".

Про це повідомляють пропагандистські ресурси, повідомляє Час Пік.

"Повна заборона на роздрібний продаж алкогольної продукції, у тому числі пива, згідно з розпорядженням голови адміністрації Луганська встановлена з 6.00 до 22.00 25 травня з метою забезпечення громадського порядку в день закінчення навчального року", - йдеться у повідомленні.

Окупанти зазначають, що "заборона діє не лише в Луганську, а й в Олександрівську, селищах Ювілейне, Дзержинське, Тепличне, а також на території сіл Миколаївка, Піонерське, Лобачеве та Бурчак-Михайлівка".

Цей пост не міг залишитися без коментарів:

"Коли тобі здається, що займаєшся чимось марним, згадай укази "ЛНР". Більше безглуздої та нещадної роботи "вказівників" я ще не бачив".

"Ну, мабуть, в республіці алкоголь не зберігається на руках більше ніж добу...", - пишуть користувачі мережі.

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться першу серію нового анімаційного серіалу "Хробаки", створеного лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом іноді дійсно нагадують реалії сьогодення, але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте також: В "ЛДНР" з'явиться новий мобільний оператор, - російські джерела

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк