25.05.2023, 21:17

Під суд піде "начальник відділу військового комісаріату" із окупованої Луганщини

прокуратура

Під суд піде "начальник відділу військового комісаріату", який працював на так звану "ЛНР". Відповідний обвинувальний акт спрямовано до судової інстанції.

Про це ]]>повідомляє]]> прокуратура Луганської області у Facebook, передає Час Пік.

Слідством встановлено, що обвинувачений, починаючи з квітня 2017 року по сьогодні займає посаду так званого "начальника відділення підготовки та призову громадян на військову службу відділу військового комісаріату ЛНР по м. Краснодон".

Він здійснює дії, спрямовані на функціонування псевдодержавної освіти "ЛНР", бере участь у діяльності НЗФ та всупереч ст. 4, 8, 51, 147 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни змушує осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Луганщини, служити в так званій "народній міліції ЛНР" на стороні окупаційної адміністрації РФ, що є порушенням законів та звичаїв війни, які передбачені міжнародними договорами.

За протиправні дії чоловікові загрожує до 12 років ув'язнення.

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться першу серію нового анімаційного серіалу "Хробаки", створеного лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом іноді дійсно нагадують реалії сьогодення, але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте також: Засуджено сєвєродончанина, який був учасником збройного формування "Армии Юго-Востока"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк