12.09.2023, 18:49

Представник Луганщини став бронзовим призером міжнародного турніру з шахів

шахматисты

Представник Луганської області став бронзовим призером міжнародного турніру з шахів, який пройшов у Моршині.

Про це ]]>повідомляє]]> пресслужба Луганської ОВА у Telegram, передає Час Пік.

"У Моршині завершився міжнародний турнір "Кубок Святого Шарбеля" (Saint Charbel Chess Cup - 2023), в якому взяли участь 10 шахістів, серед яких три гросмейстери", - йдеться у повідомленні.

Шахісти представляли п'ять країн - Україну, Великобританію, Словенію, Латвію та Польщу, і грали за круговою системою.

Владислав Бахмацький з Луганської області набрав 5,5 очок та посів третє місце.

"Напередодні основного змагання відбувся бліц-турнір, в якому Владислав переміг, набравши 8 очок із 9 можливих", - зазначили в адміністрації.

Як повідомлялося раніше, спортсмен з Луганської області потрапив до фіналу першості світу зі стрибків у воду з вежі та отримав Олімпійську ліцензію. Він виступатиме на Олімпійських іграх, які відбудуться у Парижі у 2024 році.