22.02.2024, 08:46

"Навіть іграшки винесли": у мережі розповіли про нові епізоди "відновлення" Сєвєродонецька

северодонецк

Тимчасово окупований Сєвєродонецьк Луганської області все "ремонтують" та "відновлюють", тільки результат виходить протилежним.

У мережі розповіли про те, як проходять та чим закінчуються "ремонтні роботи" у будинках Сєвєродонецька, передає Час Пік.

Мародерство від "ремонтників" стало у місті вже чимось звичним. Якщо ремонтуватимуть - можна прощатися з майном.

"Я з 283 квартири, у нас кілька разів хтось жив. Батько господар квартири, не міг потрапити. Коли потрапив - так, вікна та батареї були поміняні, але й квартиру обчистили. Речі, техніку, телевізор, комп'ютер, постільну білизну, навіть іграшки винесли. Я була шокована. Тільки сміття залишили", - розповідають про ремонти в мережі.

Окремі питання постають до якості ремонтів. Мабуть, коли основне завдання - обікрасти квартиру, про ремонт думати неможливо. Після "відновлення" будинки виявляються непридатними для життя.

"У нас біда з ремонтом. Робили-робили - не доробили. Ходили зі скаргою до виконкому міста. Відповідь: подавайте до суду. Писали єдиному замовнику, відповідь була, що дороблять ремонт протягом тижня, а віз і нині там. Каналізацію не зробили. Води по одному стояку немає, хоча там живуть люди, унітази ніхто не міняв. При вході в під'їзд величезна дірка. Поклали дошку і так усі ходять", - йдеться в одному з повідомлень.

У мережі також зазначають, що "блага цивілізації" мають лише самі "ремонтники", а корінні жителі Сєвєродонецька - без зручностей та комунікацій.

У публікації було використано матеріали Telegram-каналу "]]>Реальный Донбасс]]>".

Читайте також: У Лисичанську знайшли "причину" затримки пенсій, але зрештою - краще не стало

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк