31.03.2024, 22:11

У мережі з'явилися новини від очевидців з окупованого Рубіжного та Кремінної

Марина Гончар | Всі новини автора
кременная рубежное

Тимчасово окупована Кремінна та Рубіжне Луганської області опинилася у дуже нестабільній ситуації. Дні там наповнені гуркотом та звуками вибухів, що відчуваються по всьому місту.

Сьогодні, 31 березня, у місцевих сепаратистських чатах з'явилися повідомлення від очевидців, які описують неспокійну атмосферу в містах, передає Час Пік.

Під час поїздки по Кремінній вдень було помітно затишшя. За словами місцевих жителів, останні кілька днів були напруженими, були "прильоти". Це не новина для мешканців, які постійно стикаються із наслідками окупації.

"Поїздка 31.03: По Кремінній у денний час була майже тиша, за словами місцевих, які минули пару днів, були неспокійними, були прильоти і є згорілі будинки в різних частинах міста, як зазвичай, страждають місцеві жителі", — йдеться в повідомленні.

З ранку до вечора залізничний вокзал Рубіжного було перекрито, викликаючи хвилювання та питання серед місцевих мешканців. Причина блокування залишилася неясною, а "офіційні представники" міста поки що не надали пояснення:

"По Рубіжному: перекрито район залізничного вокзалу з самого ранку і до вечора, що там трапилося - ніхто не каже", — йдеться у повідомленні.

Проте, раніше повідомлялося про "позаштатне сходження авіабомби", яке відбулося 30 березня над територією Рубіжного. Місцеві жителі стверджують, що бомбу "втратили" російські військові у районі залізничного вокзалу на вулиці Сонячній.

Ці події наголошують на складності та невизначеності ситуації на окупованих територіях, де місцеві жителі продовжують жити в постійному страху та невідомості, очікуючи розвитку подій.

Читайте також: У мережі показали, як зараз виглядає спортивний заклад "Відродження" у Попасній - фото

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк