17.04.2024, 19:58

Що залишається від лісу під Сєвєродонецьком після пожеж - фото

северодонецк

Ліс навколо Сєвєродонецька зникає на очах. Його пожирає вогонь, проте займатися ліквідацією пожежі, яка триває вже кілька днів, окупаційна "влада" не поспішає.

У мережі показали, що залишилося від лісу під Сєвєродонецьком, передає Час Пік.

Повідомлення про лісові пожежі у Сєвєродонецькому районі почали з'являтися у мережі на початку квітня. І ці повідомлення продовжують надходити досі. Єдиний помічник, на якого можна розраховувати, - дощ. Однак сильних дощів поки немає, тому про повну ліквідацію спалахів не йдеться.

Окупаційна "влада" Сєвєродонецька ніяк не реагує на лісові пожежі, незважаючи на те, що вони несуть загрозу селам, розташованим поблизу міста. Люди надані самі собі.

У мережі висловлюються припущення, що пожежі під Сєвєродонецьком - не випадковість. Ймовірно, так окупанти намагаються приховати сліди масової вирубки дерев. А тим часом, вогонь знищує на своєму шляху навіть те, що залишилося. Замість дерев - обгорілі стовбури. І невідомо, як ситуація відгукнеться на екології району надалі.

У публікації було використано матеріали Telegram-каналу "]]>Трикутник]]>".

Читайте також: "Ви хочете людей пограбувати?": у жителів Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного забирають квартири та будинки за новим "законом"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк