21.05.2024, 13:48

"До чогось готуються?": На Луганщині окупанти вчать дітей правилам поведінки під час теракту

"К чему-то готовятся?": На Луганщине оккупанты учат детей правилам поведения во время теракта

На захоплених територіях Луганщини окупанти готують дітей до можливих терактів. У школах та дитячих садках провели "навчання" на випадок терористичних атак.

У "звільнених" населених пунктах Луганщини окупанти "навчають" дітей правилам поведінки під час терористичних атак. До речі, дуже потрібні знання для тих, хто живе у "руському мирі", повідомляє Час Пік.

За інформацією Telegram-каналу "]]>ТЕЛЕгазета Старобільськ]]>", у школах Новопсковської та Білолуцької громад окупованого Старобільського району провели навчання на випадок терористичних атак. Щоб "закріпити" знання під час "навчання" дітей лякали макетами автоматів та укладали на підлогу.

"Напевно таким чином росіяни хочуть привчити населення боятись "бєзчєловєчного кієвского рєжима", а можливо навіть готують власні теракти, щоб звинуватити партизанів, пошук яких останнім часом особливо активізувався", - йдеться у повідомленні.

Тут навіть додати нічого. Якщо тільки уважно поглянути фото, де діти лежать під плакатом "Наша родина - Россия". Тепер це страшна реальність усіх, хто залишився в окупації - спрямовані на мирних людей автомати та поза "мордою в землю"...

Читайте також: На ТОТ видають "зелену карту": чи потрібен такий документ мешканцям Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного

Читайте також: "Ощасливлення" народу триває, або Як окупанти завалюють Лисичанськ "крутими" подарунками

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк