28.05.2024, 20:52

"Яблуку ніде впасти": нові світлини з окупованого Сєвєродонецька

Марина Гончар | Всі новини автора
север

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області так звана "влада" продовжує демонструвати видимий "добробут", але місто практично вимерло.

Світлини з окупації оприлюднили у мережі, передає Час Пік.

Місто фактично порожнє. Умови для життя можна схарактеризувати, як "печерний вік". Більш-менш люди з'являються навколо ринку. Крім того, що місто майже "відновлено", воно ще й заростає бурʼянами. Саме уцілілі та "відремонтовані" квартали так полюбляють показати на камеру окупанти.Частина Сєвєродонецька, яка залишається за кадром, у гнітючому стані.

  ​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​

Тим часом так звана "адміністрація" впорядкувала процедуру "віджиму" квартир та нежитлових приміщень та власноручно затвердила "Положення про порядок розкриття житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках за відсутності господаря або іншого законного власника".

Як повідомлялось раніше, у тимчасово "звільненому" Сєвєродонецьку Луганської області триває так зване "відновлення", але до об'єктива камери іноді потрапляють правдиві фото з окупації.

У публікації використано інформацію з ТГ- каналу "]]>06452 | Сєвєродонецьк]]>".

Читайте також: "Усувають аварії та метуть вулиці": Окупанти показали на фото, як комунальники "невпинно працюють" у Лисичанську

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк