30.05.2024, 11:48

В окупованому Луганську російський офіцер скоїв жорстоке вбивство 23-річної дівчини

В оккупированном Луганске российский офицер совершил жестокое убийство 23-летней девушки

На території окупованої Луганщини продовжуються жорстокі вбивства дівчат та жінок, скоєні російськими військовослужбовцями. З'явилася інформація про чергове звіряче вбивство, жертвою якого стала 23-річна мешканка Луганська.

В окупованому Луганську командир розвідувального взводу ПДВ жорстоко розправився зі своєю коханкою, якою була місцева мешканка. На навмисне вбивство, про яке пишуть російські ЗМІ, звернув увагу політичний оглядач та журналіст Денис Казанський, повідомляє Час Пік.

"У Луганську командир ПДВ та автор патріотичних віршів Айдин Жамідулов оголосив свою коханку "українською шпигункою", викрав її, зарізав та підірвав, бо злякався, що вона скаже про їхній зв'язок його дружині.

Такий "захист мешканців Донбасу", - ]]>написав ]]>Казанський у Telegram.

Як повідомляє російське видання "Комерсант", у Південний окружний військовий суд (м. Ростов-на-Дону) надійшла кримінальна справа старшого лейтенанта Айдина Жамідулова та рядового Олексія Дорожкіна, звинувачених у викраденні та жорстокому вбивстві мешканки "ЛНР". Учасником вбивства був ще один російський військовий - командир бойової машини розвідувального взводу сержант Роман Плещеєв, але його справа слухатиметься окремо.

За версією слідства, 13 січня 2023 року близько 20 години Айдин Жамідулов разом з іншими військовими розпивали спиртне у луганському кафе "Райдуга", куди прийшла місцева мешканка Валентина Давронова, з якою Айдин Жамідулов раніше перебував в інтимних відносинах. Між Жамідуловим та дівчиною розпочався конфлікт. Побоюючись, що колишня коханка повідомить про їхній зв'язок дружині, Айдин Жамідулов вирішив вбити луганчанку.

Жамідулову 28 років, він уродженець Казахстану, проживав у Псковській області. Має вищу освіту, одружений, виховував двох доньок. У січні 2022 р. підписав контракт з Міноборони РФ.

Щоб виправдати жорстоку розправу, Жамідулов заявив підлеглим, що дівчина служила в українській армії з 2018 по 2021 рік і зараз нібито займається розвідкою на користь ЗСУ.

Дівчину завели в солдатську лазню, там Жамидулов завдав їй близько двох десятків ударів ножем у різні частини тіла. Дорожкіна та Плещеєва він зробив учасниками злочину, змусивши також завдати ударів ножем. Переконавшись, що дівчина мертва, Жамідулов наказав підлеглим вивезти тіло за межі пункту тимчасової дислокації та підірвати трьома гранатами Ф-1, щоб загиблу неможливо було впізнати та визначити причину її смерті.

Злочин вдалося розкрити по гарячим слідами, всіх трьох фігурантів було заарештовано.

Незважаючи на звіряче вбивство дівчини, сподіватися на справедливе покарання не варто. Це далеко не перше вбивство українських жінок на окупованій території й поки що не один із вбивць не отримав справедливого покарання. Найстрашніше, що чекає на засуджених росіян - це потрапити на фронт, а Жамідулов, як відомо, вже перебував на території України і брав участь у боях. Тож для нього особливо нічого не зміниться, а ось дівчини вже немає...

В оккупированном Луганске российский офицер совершил жестокое убийство 23-летней девушки В оккупированном Луганске российский офицер совершил жестокое убийство 23-летней девушки В оккупированном Луганске российский офицер совершил жестокое убийство 23-летней девушки

Нагадаємо, на окупованих територіях почали видавати "зелені карти". Що це за документ "зелена карта" і кому його потрібно отримати, читайте у нашому матеріалі.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк