30.05.2024, 20:54

"Пункт роздачі смс": новітні технології в окупованому Лисичанську

Марина Гончар | Всі новини автора
телефон

У тимчасово окупованому Лисичанську Луганської області місцеві жителі вже понад два роки не мають змогу користуватися мобільним зв'язком, тому вимушені шукати вихід з цієї ситуації. 

Про це повідомляють у мережі, передає Час Пік.

На думку жительки району ГТВ, містяни "не сумують", а шукають бодай якийсь вихід з інформаційного вакууму, який влаштували "визволителі".

"Зате на ГТВ є "пункт роздачі смс"!  Люди не сумують: щоранку, на ринку, в імпровізованій кав'ярні, роздають доручення один одному (кому і що передати) - це дуже добре працює", - розповідають у місцевих пабліках.

Тим часом окупанти старанно працюють над вирішенням цієї проблеми. І вже є "успіхи"... За даними телефонної компанії у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Кремінній вже встановили 25 таксофонів.

Нагадаємо, що встановлення автоматів загального користування не вирішує проблему відсутності зв'язку. Вийти на зв'язок зі світом неможливо, зателефонувати родичам неможливо, навіть викликати "швидку" - завдання "із зірочкою". Замилити очі населенню вкраденими "укртелекомівськими" таксофонами - єдина ідея заходу. 

У публікації було використано матеріали Telegram-каналу "]]>Трикутник]]>".

Читайте ще: "Тут буде місто-сад?": Чому окупанти заговорили про повноцінне відновлення Лисичанська

Читайте також: У мережі розповіли про обстановку в одному з районів "звільненого" Лисичанська

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк