06.06.2024, 21:46

Бійці "Азову" показали, як вночі знищують окупантів під Кремінною

Марина Гончар | Всі новини автора
Азов

Російські загарбники, незважаючи на запеклий опір українських захисників, продовжують атакувати позиції ЗСУ в районі Кремінної Луганської області. Проте їхні зусилля марні.

Завдяки вмілому використанню безпілотників бійці 12-ї бригади спеціального призначення ]]>"Азов"]]> завдають окупантам значних втрат і змушують їх відступати, передає Час Пік.

"Азовці" не лише успішно відбивають ворожі атаки, але й беруть ініціативу до своїх рук, завдаючи превентивних ударів по скупченнях живої сили противника ще на підступах до "сірої зони". Це робиться можливим завдяки вмілому використанню безпілотників, оператори яких з високою точністю скидають боєприпаси на позиції ворога.

"Для перешкоджання пересуванню ворога, азовці ефективно вражають живу силу ще на підході до "сірої зони", як вдень, так і вночі", - йдеться у повідомленні 12-ї бригади спеціального призначення "Азов" в Telegram.

На оприлюднених бійцями відео чітко видно, як безпілотники скидають боєприпаси на скупчення російських військових, завдаючи їм значних втрат.

"Нічна ліквідація ворожої піхоти під Кремінною. Скиди операторів ударних БПЛА 12-ої бригади спеціального призначення "Азов" на Кремінському напрямку", - лаконічно прокоментували свою роботу азовці.

Завдяки мужності та героїзму українських захисників ворог зазнає втрат і змушений відступати.

Читайте також:

Активні перевірки на Донеччині: Гауляйтери розкрадають кремлівські подачки на так зване "відновлення"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк