25.06.2024, 09:20

"Швидка допомога поспішає не до всіх": На окупованій Луганщині хворі годинами чекають на лікарів

"ЛНР", скорая помощь

Мешканці окупованого Луганська нарікають на роботу швидкої допомоги. Якщо "пощастить", на екстрений виклик "швидка" приїде за кілька годин. Однак надати першу допомогу хворому "лікарі", які приїхали на виклик, часто не можуть, через відсутність знань...

На окупованій території Луганщини склалася катастрофічна ситуація з роботою швидкої допомоги. Поки російські пропагандисти показують новенькі "швидкі", подаровані російськими шефами, місцеві жителі скаржаться й на відсутність кваліфікованих лікарів, й на відсутність такої послуги, як "швидка допомога", повідомляє Час Пік.

"Виклик "швидкої" допомоги залишається проблемою не тільки на окупованих два роки тому територіях, де відсутні інтернет та мобільне покриття. Чисельні скарги на роботу лікарів екстреної медичної допомоги надходять навіть із Луганська. На "швидку" там доводиться очікувати по вісім годин. Приїздять випускники медичного училища або інтерни, які у більшості випадків не в змозі надати кваліфіковану допомогу", - повідомляє Луганська ОВА.

Якщо за 10 років життя в "руському мирі" медицина в окупованому Луганську не вийшла на "вищий рівень", про якість медицини у "нових звільнених" регіонах можна й не мріяти.

Кваліфіковані лікарі перед окупацією виїхали, медики з РФ, які приїжджають "у відрядження", вирішити проблему не можуть. Людям з Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного, наприклад, доводиться їздити до спеціалістів у Луганськ та Старобільськ.

Щоправда, російські окупанти заявили, що знайшли вихід із ситуації й готові зробити спеціалістам пропозицію, від якої неможливо відмовитися. На їхню думку, після цього проблему з нестачею лікарів на "звільнених" територіях буде вирішено.

Читайте також:

"Не розслаблятися!": Які штрафи "світять" дачникам у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному

"Вікно допомоги": де переселенці з Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного цілодобово можуть знайти корисну для ВПО інформацію

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк