Попередньо, Київ атакували реактивні "Шахеди": подробиці від голови МВС

У ніч на 31 липня Київ могли атакувати реактивні "Шахеди". Вони вже не вперше застосовуються по об'єктах цивільної та комунальної інфраструктури України.
Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко у коментарі ТСН, передає Час Пік.
"БПЛА заходила з різних боків міста Києва і після того, як усе заспокоїлося, за годину пішла ракетна атака... Є попередня інформація, що були реактивні "Шахеди", які вже не вперше застосовуються по об'єктах цивільної та комунальної інфраструктури України, міста Києва. Скільки їх було, саме реактивних "Шахедів", зараз рахують фахівці", - розповів Клименко.
Нагадаємо, росіяни атакували столицю України БПЛА та ракетами. В одному із районів зруйновано під'їзд житлового будинку. Відомо вже про шістьох загиблих. Серед загиблих - шестирічна дитина. Розбір завалів продовжується. Також руйнування є й у інших локаціях міста.
Читайте також: У російській Пензі БПЛА атакували радіозавод - відео
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |