
Історії "відновлення" Сіверськодонецька
В окупованому Сіверськодонецьку демонтаж будинків, які отримали пошкодження під час бойових дій, обертається пошкодженнями будинків, що вціліли.
Про ситуацію повідомляє пресслужба Луганської ОВА у Telegram, передає Час Пік.
Як зазначається, у місті одна за одною зникають багатоповерхівки. Мова про ті будинки, які зазнали пошкоджень під час обстрілів. Їх обіцяли відновити. Однак зараз - через 4 роки - просто зносять. І від цього страждають сусідні будинки.
"При демонтажі одного з них у нових районах міста росіяни примудрилися завдати руйнування сусідньому будинку. Що робити з ним далі - вирішують", - йдеться у повідомленні.
По темі
















