vchaspik-global-message
 
to home
11:17, 22.06.2026

Страждають цілі багатоповерхівки: несподіваний "ефект" демонтажу будинків у Сіверськодонецьку

Сіверськодонецьк
Історії "відновлення" Сіверськодонецька

В окупованому Сіверськодонецьку демонтаж будинків, які отримали пошкодження під час бойових дій, обертається пошкодженнями будинків, що вціліли.

Про ситуацію ]]>повідомляє]]> пресслужба Луганської ОВА у Telegram, передає Час Пік.

Як зазначається, у місті одна за одною зникають багатоповерхівки. Мова про ті будинки, які зазнали пошкоджень під час обстрілів. Їх обіцяли відновити. Однак зараз - через 4 роки - просто зносять. І від цього страждають сусідні будинки.

"При демонтажі одного з них у нових районах міста росіяни примудрилися завдати руйнування сусідньому будинку. Що робити з ним далі - вирішують", - йдеться у повідомленні.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
По темі