
У Старобільському районі "ЛНР" відключатимуть світло
В окупованому Старобільському районі Луганської області діятимуть обмеження на електропостачання.
"Влада" пояснює ситуацію атаками БПЛА, передає Час Пік.
"Це потрібно для зниження навантаження на енергосистему після атак ворожих БПЛА", - стверджує так званий "голова округу" Володимир Чернєв.
Мешканцям Старобільщини рекомендують відключити усі зайві електроприлади, підготувати ліхтарики та заздалегідь подумати над тим, як заряджати телефони.
У публікації було використано матеріали Telegram-каналу "Трикутник".
По темі

















