24.07.2021, 09:28

На російському ТБ не показали вихід українців на церемонії відкриття Олімпіади-2020

Марина Началова | Всі новини автора
олимпиада

Під час трансляції церемонії відкриття Олімпіади-2020, яка відбулася 23 липня, російський "Перший канал" запустив рекламу під час виходу українських спортсменів.

Прапороносцями української олімпійської команди стали гімнаст Богдан Нікішин та Олена Костевич, яка виступає в стрільбі з пістолета, передає Час Пік.

Наші спортсмени пройшли на церемонії відкриття Олімпійських ігор в Токіо в літній формі. Команда була не в повному складі, оскільки частина спортсменів готувалися до змагань.

Російські телеглядачі прохід України не побачили, оскільки саме в цей момент "Перший канал", який транслював церемонію, запустив рекламний блок. При цьому в додатку "Першого каналу" трансляція йшла без реклами, і українських спортсменів там все ж показали.

У прес-службі "Першого каналу" виданню РБК повідомили, що за хвилину до виходу на стадіон спортсменів з України трансляцію перервали на рекламу через комерційні зобов'язання.

"Парад спортсменів триває близько двох годин, для виконання комерційних зобов'язань його показ переривається рекламою кілька разів", - заявили на телеканалі.

Як повідомляється, "Перший канал" перервав трансляцію на рекламу безпосередньо перед виходом збірної Уганди. Слідом за нею на стадіон виходили атлети олімпійської команди України.

Читайте, чи є в українських спортсменів шанси на медалі на Олімпіаді-2020.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк