22.07.2021, 22:15

Ізраїль повернув COVID-перепустки і заборонив виїзд до ще чотирьох країн

израиль

Ізраїль знову повертає COVID-перепустки для відвідування заходів за участю понад 100 осіб, а також вводить заборону на відвідування чотирьох країн через ситуацію з COVID-19.

Відповідне рішення уряду набуде чинності з п'ятниці, 23 липня, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

Згідно з рішенням, на заходах за участю понад 100 осіб всі відвідувачі старше 12 років повинні будуть пред'явити або сертифікат про вакцинацію або одужання, або негативний тест на COVID-19 за останні 72 години.

Необхідність пред'являти COVID-перепустки торкнеться спортивних та культурних заходів, а також спортивних залів, ресторанів, конференцій, туристичних визначних пам'яток і синагог.

Крім того, жителям Ізраїлю заборонили відвідувати Великобританію, Грузію, Кіпр та Туреччину. В уряді це пояснюють несприятливою епідеміологічною ситуацією. Якщо хто-небудь з жителів Ізраїлю все ж поїде в одну з названих країн, після повернення його чекатиме значний штраф.

Відомо, що ізраїльтянам також заборонено подорожувати до Росії, Мексики, Південної Африки, Індії, Аргентини, Бразилії, Білорусі, Узбекистану, Іспанії та Киргизії через високий рівень захворюваності COVID-19 в цих країнах.

Читайте також: Китай відмовився від плану ВООЗ щодо розслідування походження COVID-19

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк