25.07.2021, 20:08

Португалія відкриває кордони для українських туристів: умови в'їзду

Марина Началова | Всі новини автора
португалия

Португалія відкривається з 26 липня для всіх типів подорожей українців згідно з рекомендацією Ради ЄС.

Про це повідомив у Твітері міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає Час Пік.

Міністр радить перед купівлею квитків перевіряти всі умови в’їзду до країн на інтерактивній мапі на ]]>сайті МЗС]]>.

Згідно з інформацією на сайті, в’їзд громадянам України на континентальну Португалію будь-яким транспортом дозволений, наразі тимчасово, у період з 00 год. 00 хв. 26 липня ц.р. до 23 год. 59 хв. 08 серпня ц.р. Як зазначається компетентними органами Португалії, рішення може бути переглянуте у будь-який момент.

Водночас, залишатиметься чинною вимога про надання довідки з негативним результатом тестування на COVID-19 методом ампліфікації нуклеїнових кислот (NAAT, наприклад ПЛР-тест), зроблений протягом не більше ніж за 72 години до подання документа (не розповсюджується на дітей до 12 років) або довідку про результати швидкого тесту на антитіла до COVID-19 (TRAg), зробленого в період не більше ніж за 48 годин до подання довідки.

Також дозволено прибуття до Португалії з будь-якою метою подорожуючим, у тому числі громадянам України, які мають дійсний європейський (виданий в будь-якій країні ЄС) ковід-сертифікат (в паперовому або в електронному варіанті).

На Мадейру та на Азорські острови в’їзд дозволений для громадян України з будь-якою метою, в том числі дозволені туристичні подорожі по безвізу.

Читайте ще: Послаблять карантин для вакцинованих? В Україні можуть ввести внутрішні COVID-сертифікати

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: