19.09.2021, 16:51

Популярна туристична країна може заборонити в'їзд для "бідних" мандрівників

Марина Началова | Всі новини автора

Туристи з обмеженим бюджетом можуть виявитися "персонами нон грата" на Балі, і влада пояснює це заходами по боротьбі з пандемією.

Згідно інформації, що з'явилася, індонезійський уряд може заборонити в'їзд на острів Балі бюджетним туристам, передає Час Пік з посиланням на зарубіжні ЗМІ.

Поки Балі залишається закритим для іноземних мандрівників через суворі карантинні заходи в зв'язку з COVID-19. Але, за заявою офіційних осіб, коли острів відкриється, там вже не будуть вітатися так звані бекпекери (від англ. backpack - рюкзак, тобто туристи, які подорожують "з одним рюкзаком" і не шикують).

За повідомленням The Bali Sun, влада Індонезії має намір знову відкрити Балі для іноземних мандрівників з країн з низьким ризиком передачі COVID-19, як тільки острів досягне статусу "часткової ізоляції рівня 2". Вони планували зняти обмеження в кінці липня, але сплеск випадків коронавірусу зірвав цю стратегію.

Але найбільш спірною частиною плану відкриття є те, що чиновники планують обмежити типи туристів, які можуть відвідати Балі.

"Ми будемо прагнути до якісного туризму на Балі, тому ми не дозволимо бекпекерам в'їжджати, після того як в найближчому майбутньому буде офіційно введено в дію план відкриття для міжнародних мандрівників", - заявив міністр-координатор з морських і інвестиційних питань Лухут Бінсар Панджайтан.

Не озвучувалося ніяких подробиць про те, яке ставлення буде чекати якісь конкретні типи туристів, або про те, як буде визначатися "якісний турист".

Балі вже багато років приваблює бюджетних туристів завдяки багатій тропічній природі, мальовничим пляжам і великій кількості оздоровчих практик, доступних навіть для тих, хто не може оплатити відпочинок на елітному курорті.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: