19.09.2021, 20:17

Ізраїльських школярів змусять здавати тест на коронавірус після канікул

Марина Началова | Всі новини автора

В Ізраїлі діти повинні будуть пред'явити негативний тест на COVID-19 при поверненні в школи після канікул на честь свята Суккот.

Таке рішення влада країни прийняла в зв'язку з тим, що кількість серйозних випадків COVID-19 досягла свого піку в цьому місяці, через 10 днів після закінчення святкування Рош ха-Шана, передає Час Пік з посиланням на Times of Israel.

У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що близько 7500 ізраїльтян дали позитивний результат на коронавірус у суботу, 59 відсотків з них - діти шкільного віку. Станом на ранок неділі близько 45000 учнів хворіють на COVID-19, а ще 92000 знаходяться в обов'язковому карантині після контакту з інфікованими.

Канікули на честь свята Суккот починаються в ізраїльських школах в понеділок, 20 вересня. Заняття відновляться 30 вересня.

Очікується, що нова міра, що очікує затвердження Комітетом Кнесету з освіти, буде застосовуватися до всіх учнів від підготовчих груп дитячих садків до шостого класу. Перед початком навчального року, 1 вересня, батьків усіх учнів з першого по шостий клас попросили взяти в школах набори для експрес-тестування на антигени перевірити своїх дітей, але тоді тести не були обов'язковими для прийому в класи.

Тим часом в Україні не вистачає вакцини Moderna: частина громадян можуть залишитися без COVID-сертифікатів.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк