09.10.2021, 17:54

У Туреччині чоловік кілька годин з рятувальниками шукав у лісі самого себе

лес

Житель Туреччини потрапив у курйозну ситуацію. Він загубився в лісі, але не зрозумів цього і займався протягом декількох годин пошуками самого себе. 

Про це повідомляється один з турецьких телеканалів, передає Час Пік з посиланням на зарубіжні ЗМІ. 

Як виявилося, 50-річний Бейхан Мутлу разом з друзями пішов на природу з ночівлею. У якийсь момент він зайшов у глиб лісу і пропав. Друзі не змогли знайти його та повідомили правоохоронцям. 

Після повідомлення про зникнення чоловіка почалася пошукова операція, для якої також були залучені поліцейські та місцеві жителі. Разом з тим, зниклий чоловік в лісі приєднався до пошуків і почав розшукувати самого себе, думаючи, що шукають іншу людину. 

Через деякий час рятувальники почали кликати зниклого на ім'я. І з'ясувалося, що він є в пошуковій групі. Місцева поліція склала звіт про завершення операції і доставила чоловіка додому.

Як повідомлялося раніше, Ліван залишився без електрики через зупинку двох найбільших ТЕС в країні. На підприємствах стався збій, тому що затрималися поставки мазуту з ОАЕ. Ситуація може бути вирішена не раніше, ніж через кілька днів. 

Читайте також: 

У природі таке не зустрічається: дика зебра народила незвичайного малюка від осла (фото)

Microsoft назвала країни, від яких виходить найбільша кількість кібератак

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: