04.12.2021, 09:17

Розвідка США вважає, що Росія може задіяти 175 тисяч військових у вторгненні в Україну

Марина Началова | Всі новини автора

Американська розвідка виявила, що Росія, можливо, готує військовий наступ на Україну за участю 175 тисяч солдатів на початку 2022 року.

Про це пишуть американські ЗМІ, посилаючись на офіційних осіб, повідомляє Час Пік.

Так, представник адміністрації президента Джо Байдена на умовах анонімності повідомив журналістам, що Росія планує задіяти у вторгненні 175 тисяч військових, половина з яких вже розташована в різних точках поблизу кордону з Україною.

Чиновник додав, що плани РФ передбачають переміщення 100 батальйонних тактичних груп разом із бронетехнікою та артилерією.

За словами чиновника, співробітники спецслужб США також помітили зростання активності російської пропаганди, спрямованої на очорнення України та НАТО напередодні потенційного вторгнення.

Офіційні особи США та колишні американські дипломати кажуть, що хоча Путін явно закладає основу для можливого вторгнення, українські військові сьогодні краще озброєні та підготовлені, ніж у минулі роки, і санкції, якими загрожує Захід, завдадуть серйозної шкоди економіці Росії. За їхніми словами, залишається незрозумілим, чи має Путін намір піти на ризикований наступ.

Зазначимо, раніше Байден заявив про підготовку ініціатив для перешкоджання атаці Росії на Україну та пообіцяв, що Путіну буде "дуже важко" здійснити його плани.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: