23.09.2022, 09:25

Кадиров заявив, що у Чечні мобілізація проводитися не буде

Леся Матвеева | Всі новини автора
Рамзан Кадыров

Голова Чечні Рамзан Кадиров на нараді з оперативним штабом з проведення так званої "спеціальної військової операції" заявив, що в цьому регіоні РФ мобілізація не проводитиметься.

Глава Чечні заявив, що за час війни РФ проти України республіка "перевиконала план". Сюжет з виступом Кадирова показали у вечірньому випуску новин ЧДТРК "Грозний" 22 вересня, повідомляє Час Пік із посиланням на російські ЗМІ.

За словами Кадирова, участь у бойових діях за час війни взяло 20 тисяч осіб. Нібито, Чечня перевиконала "спущений план" на 254%.

Крім того, Кадиров заявив, що родичів близько 40 жінок, які намагалися напередодні провести у Грозному антивоєнний мітинг, вже мобілізовано та відправлено до України. Глава Чечні пригрозив, що будь-кого, хто вийде на мітинг, або їх чоловіків та всіх дітей відправлятимуть "на передову".

Нагадаємо, 15 вересня Рамзан Кадиров заявив, що глави російських регіонів мають провести "самомобілізацію" та підготувати добровольців для відправки на війну в Україні, не чекаючи оголошення Кремлем воєнного стану. На думку глави Чечні, якщо кожен регіон підготує хоча б одну тисячу добровольців, "питання вирішення завдань спецоперації можна було б закрити в найкоротший термін".

21 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив про проведення у країні часткової мобілізації. Після його заяви росіяни масово тікають із країни.

Читайте також: Деспотичний підхід Кремля до мобілізації викликає суспільний гнів по всій Росії - ISW

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк