23.09.2022, 14:43

"Ось наша банда!": В РФ п'яні резервісти напиваються й не зовсім розуміють, куди їх везуть

Леся Матвеева | Всі новини автора
Иллюстративное фото / Открытый источник

Росія зазнає величезних втрат у розв'язаній війні в Україні. На окупованих територіях триває примусова мобілізація. У РФ також оголосили "часткову" мобілізацію, яку назвати "добровільною" можна хіба що з натяжкою. Охочих воювати й гинути за Росію дедалі менше.

На думку аналітиків ISW, "деспотичний підхід Кремля до мобілізації викликає суспільний гнів та недовіру по всій Росії", повідомляє Час Пік.

Після оголошення Путіним часткової мобілізації, акції протесту пройшли у 42 містах країни, невідомі підпалили кілька військкоматів та будівлі місцевої адміністрації у Нижньому Новгороді, Санкт-Петербурзі, Тольятті та Забайкальському краї.

РФ, мобилизация

Тим росіянам, кому не вдалося втекти із країни, доводиться вигадувати, як відкосити від мобілізації. Тим, кому "пощастило" поїхати "захищати батьківщину", залишається сподіватися, що додому вони повернуться не у чорних пакетах.

У мережі з'являються відео із російськими "новобранцями". Як зазначають у коментарях, усю дорогу майбутні солдати "другої армії світу" п'ють - чи то з горя, чи то з радості. На місце вони прибувають доведеними до "кондиції". Чи розуміють вони, що їх везуть на забій? Навряд чи...

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк