21.10.2020, 14:28

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про розвідку"

Леся Матвеева | Всі новини автора
Зеленский подписал Закон "О разведке"

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про розвідку", який Верховна Рада прийняла 17 вересня 2020 року.

Підписання відбулося під час відвідування презилентом управління інформації Державної прикордонної служби України з нагоди 17-ї річниці створення розвідки ДПСУ, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу ОП.

Як зазначив Зеленський, реалізація положень цього закону дозволить створити ефективну систему української розвідки, яка відповідатиме характеру та масштабним актуальним загрозам національній безпеці України.

За його словами, підтримка розвідки на законодавчому рівні сприятиме своєчасному виявленню, запобіганню та нейтралізації загроз і підвищить здатність розвідки отримувати та забезпечувати споживачів якісною розвідувальною інформацією.

"Слід пам’ятати, що питання розвідки є пріоритетом, а матеріали розвідників – основа для прийняття важливих державних рішень. Саме тому цей закон – не лише нові можливості та нові спроможності для розвідки, але й велика відповідальність для держави, яка потребує значного посилення стратегічної та оперативної складових розвіддіяльності, вдосконалення аналітичної роботи та якості отриманої інформації", - зазначив Володимир Зеленський.

Читайте також:

У МОЗ озвучили правила безпеки під час голосування на виборах 25 жовтня

Авіакатастрофа Ан-26: Сім'ї загиблих під Чугуєвом курсантів отримали грошові виплати

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк