05.05.2021, 16:52

Одразу три області України вийдуть з "червоної" зони карантину 6 травня

Марина Началова | Всі новини автора
карантин

З 6 травня Харківська, Хмельницька та Чернігівська області вийдуть з "червоної" зони епідемічної небезпеки.

Про це повідомив у соцмережі міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов за результатами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає Час Пік.

За словами Немчінова, Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 06 травня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Харківської, Хмельницької та Чернігівської областей.

Також вирішено застосувати на території Харківської та Хмельницької областей обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "жовтого” рівня епідемічної небезпеки, а на території Чернігівської області - для "помаранчевого" рівня.

Нагадаємо, відсьогодні з "червоної" зони вийшла Житомирська область, у зв'язку з чим у регіоні відновлено повноцінне курсування потягів. З 5 травня потяги на всій території України курсуватимуть без обмежень.

Сьогодні у МОЗ повідомили, що в Україні знищили персональні дані публічних осіб, яких вакцинували від COVID-19 залишковими дозами.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: