14.05.2021, 21:00

Степанов покине пост глави МОЗ: до ВРУ надійшло подання від Шмигаля

Ольга Романец | Всі новини автора
Степанов

До Верховної Ради України надійшло подання від прем'єр-міністра Дениса Шмигаля про звільнення з посади голови МОЗ Максима Степанова. Крім того, повідомляється про відставку міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка та міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Про це заявила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook прес-секретар спікера Верховної Ради України Ольга Туній, передає Час Пік.

Туній зазначила, що до ВРУ надійшло подання від прем'єр-міністра Дениса Шмигаля про звільнення з посади голови МОЗ Максима Степанова.

"Офіційно повідомляю, що до Верховної Ради України надійшло подання прем'єр-міністра України про відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова", - написала Туній.

Крім того, заяви про відставку надійшли від міністра розвитку економіки та міністра інфраструктури.

"У зв'язку з численними запитами від засобів масової інформації повідомляю: до Верховної Ради України надійшли заяви про відставку від міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка та міністра інфраструктури Владислава Криклія", - написала Туній.

Читайте також: В Україні розробляються "ковидні сертифікати" з урахуванням вимог ЄС і ВООЗ

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк