19.07.2021, 22:02

У додатку "Дія" з'являться посвідчення УБД

Марина Началова | Всі новини автора
дия

У жовтні цього року у сервіс державних послуг "Дія" буде інтегровано посвідчення учасника бойових дій.

Про це повідомив заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук під час зустрічі Veteran Public Talk, що відбулася у київському ветеранському просторі Veteran Hub, передає Час Пік з посиланням на прес-службу Міністерства у справах ветеранів.

«Після запуску державного реєстру ветеранів ми плануємо у жовтні презентувати посвідчення учасника бойових дій в онлайн-сервісі державних послуг «Дія». Крім того, в додатку будуть не тільки посвідчення учасника бойових дій, а всіх категорій, якими ми опікуємося. Це буде початком і інструментом для подальших сервісів. Також зараз Мінветеранів розробляє концепцію і пропрацьовує реалізацію пільгового електронного квитка, який буде реалізований за допомогою сервісу «Дія», - розповів Левчук.

Крім того він зазначив, що Мінветеранів працює над запуском онлайн платформи підтримки ветеранської підприємницької ініціативи G2VEI (Government to Veterans Entrepreneurial Initiatives), яка надасть  захисникам України рівні можливості, незалежно від географії проживання, для започаткування власного бізнесу.

«Ми хочемо об’єднати низку онлайн платформ, які наразі створені, щоб максимально розширити аудиторію для доступу до цих сервісів. Тут будуть зібрані всі інструменти державної підтримки і тому числі й в регіонах, а також від міжнародних організацій», - наголосив заступник міністра.

Нагадаємо, з 23 серпня паспорт в "Дії" стане повним аналогом паперового.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: